image

Selimpaşa çekici

Selimpaşa Çekici - Anında En Yakın Araç Çekici

 

Selimpaşa Çekici Olarak Selimpaşada En Yakın Oto Çekici Kurtarma ve Kurtarıcı Hizmetleri Vermekteyiz. 

 

Selimpaşa Çekici En Yakın Yol Yardımı

 

Selimpaşa Çekici hizmeti  sadece bir telefon uzağınızda. Profesyonel ekibimiz aklınızda hiç bir soru işaretine yer vermiyor. Sizi memnun edebilmek için maximum hizmet sunuyor. 

Bizce yapılan işin kalitesini belirleyen unsur tamamen müşteri memnuniyetinden geçer.Bizim standartlarımızın farklı olmasının sebebi kendimizi müşterilerimizin yerinde görüp hizmet kriterlerimizi buna göre belirlememizdir. Mağduriyet durumlarını en aza indirmek hatta çoğu durumda ortadan kaldırmak için senaryolar yazıp o senaryoların çözümlerini henüz çekici hizmeti size sunmadan önce planlamaktayız.Bu durum bize yaptığımız her işte, bizi doğru yoldan saptırmadan başarıyı elde etme ve sizlere en iyi hizmeti sunma olanağı vermektedir.Unutmayın ki başarı tesadüf değil; Çok Çalışmanın eseridir...

 
Selimpaşa Çekici olarak Selimpaşa'nın neresinde olursanız olun sizlere 7/24 yol yardım, oto çekici, oto kurtarıcı , akü takviyesi, yağ takviyesi, yakıt takviyesi desteği vermekteyiz. Sektördeki üstün bilgi, beceri ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaya devam edeceğiz. Tüm hizmetlerimizden haftanın her günü, bayram, yağmur, çamur fark etmeksizin bizi hemen arayın. Siz nerede kalırsanız biz oradayız. 
 
 
Adres: Üçevler Mah. 911. Sok. A3. Apt. No:4G/93 Esenyurt, İstanbul
 
Gsm: 0532 542 51 04 - 0543 686 81 17
 
E-Mail: info@alsancakotoyolyardim.com
 
E-Mail: caner@alsancakotoyolyardim.com
 
Çalışma Saatleri:  7/24
 
Hizmet Bölgelerine Geri Dön                                           Ana Sayfa 
×
WhatsApp İletişim